GCCA-ის სასწავლო-კვლევითი ცენტრის და განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ორგანიზებით, თბილისის 182-ე, 75-ე და პირველ ექპერიმენტულ სკოლებში მოსწავლეებთან შეხვედრები გაიმართა
05.12.2025
GCCA-მა სამშენებლო ზედამხედველობის მიმართულებით გამოცხადებულ ტენდერებში მონაწილე 11 კომპანიის მიმართ მოკვლევა დაიწყო
04.12.2025
GCCA-ის თავმჯდომარე ირაკლი ლექვინაძე კონკურენციის გლობალურ ფორუმზე სიტყვით გამოვიდა
03.12.2025
GCCA-მა სამედიცინო - სტაციონარული და ამბულატორიული მომსახურების მიწოდების სფეროში განსახორციელებელ კონცენტრაციაზე თანხმობა გასცა
02.12.2025
GCCA-მა გრიგოლ რობაქიძის უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებულ დასაქმების ფორუმში მიიღო მონაწილეობა
01.12.2025
GCCA-ის წარმომადგენლებმა, ელექტრონული კომერციის ასოციაციის წევრებთან ერთად, ელექტრონული კომერციის სახელმძღვანელოს პროექტი განიხილეს
27.11.2025
შპს “დაფნას” მიერ პირობითი ვალდებულების შესრულების მიმდინარეობის შესახებ
25.11.2025
GCCA-ის წარმომადგენელმა AWG-ის ვებინარში მიიღო მონაწილეობა
ირაკლი ლექვინაძემ პარლამენტის ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტის სხდომაზე კონკურენციისა და მომხმარებლის უფლებათა დაცვის მიმართულებით განხორციელებულ რეფორმებსა და მიღწეულ შედეგებზე ისაუბრა
20.11.2025
GCCA-ის იურიდიული დეპარტამენტის უფროსის, სალომე ქავთარაძის ხელმძღვანელობით, სასამართლოში ეკონომიკური მტკიცებულებების წარდგენის საკითხთან დაკავშირებით ვებინარი გაიმართა

Traders were fined for failing to comply with GCCA requirements
The Competition and Consumer Agency (GCCA) established a fact of an infringement of the law by the “icity” (Apple City)
26.06.2024
The Competition and Consumer Agency (GCCA) established a fact of an infringement of the law by the USA2GEORGIA
24.06.2024
The GCCA signed a commitment agreement with „LC Waikiki”
21.06.2024
The Competition and Consumer Agency signed a commitment agreement in favor of the consumer with the company „Citycom”
20.06.2024
The representative of the GCCA participated in the conference organized by the Competition Protection Commission of the Republic of Armenia
18.06.2024
The GCCA has initiated an investigation into alleged dumping imports of specific types of armature in Georgia
The Competition and Consumer Agency positively evaluates the competitive environment in the nut market