GCCA-ის ადმინისტრაციული და ფინანსური დეპარტამენტის ადამიანური რესურსების მართვის მენეჯერმა ნინო გუგუციძემ და სასწავლო-კვლევითი ცენტრის მთავარმა სპეციალისტმა თინათინ ლოლაძემ კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებულ დასაქმების ფორუმში მიიღეს მონაწილეობა.
სააგენტოს წარმომადგენლებმა სტუდენტებს სტაჟირების გავლის პროგრამებისა და დასაქმების შესაძლებლობების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიაწოდეს. ასევე, ფორუმის მონაწილე დაინტერესებულ მხარეებს საქართველოს კონკურენციისა და მომხმარებლის დაცვის სააგენტოს საქმიანობის ძირითადი მიმართულებები გააცნეს.
დასაქმების ფორუმში 50-ზე მეტი საშუალო და მსხვილი კომპანია, ასევე სახელმწიფო უწყებები და სხვადასხვა სექტორის წარმომადგენლები მონაწილეობდნენ.

GCCA representatives participate in the Employment Forum
Representatives of the Georgian Competition and Consumer Agency (GCCA), Nino Gugutsidze, Human Resources Manager of the Administrative and Financial Department, and Tinatin Loladze, Chief Specialist of the Training Research Center, participated in the Employment Forum organized by the Caucasus International University.
Within the framework of the event, the GCCA representatives provided students with comprehensive information on the Agency’s internship programs and career opportunities. They also briefed interested parties on the key functions and areas of activity of the Georgian Competition and Consumer Agency.
The Employment Forum convened representatives from over 50 medium and large enterprises, as well as public institutions and organizations across diverse sectors.