დარგობრივი მარეგულირებლები
კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტს შორის, 2023 წლის 25 მაისს, ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
ქუთაისის საერთაშორისო უნივერსიტეტი
საქართველოს კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და ქუთაისის საერთაშორისო უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი, 2023 წლის 4 მაისს, გაფორმდა.
წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და  წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართულ უნივერსიტეტს შორის 2022 წლის 23 თებერვალს  ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტი
კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და საქართველოს ეროვნულ უნივერსიტეტს შორის 2023 წლის 14 თებერვალს ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი
საქართველოს კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი, 2022 წლის 17 ნოემბერს, გაფორმდა.
კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტი
საქართველოს კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი, 2022 წლის 17 ნოემბერს, გაფორმდა.
თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი, 2017 წლის 23 მარტს, გაფორმდა.
ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
საქართველო კონკურენციის სააგენტოსა და ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი, 2017 წლის 7 თებერვალს, გაფორმდა.

Competition Agencies and International Organizations
On November 21, 2024, a memorandum of cooperation was signed between the Georgian Competition and Consumer Protection Agency and the Georgian Technical University.
Ilia State University
On May 25, 2023 Memorandum of Understanding was signed between the Georgian National Competition Agency and Ilia State University
Kutaisi International University
On May 4, 2023 Memorandum of Understanding was signed between the Georgian National Competition Agency and kutaisi International University.
Grigol Robakidze University
On November 17, 2022 Memorandum of Understanding was signed between the Georgian National Competition Agency and Grigol Robakidze University.
Caucasus International University
On November 17, 2022 Memorandum of Understanding was signed between the Georgian National Competition Agency and Caucasus International University.
Tbilisi State Medical University
On March 23, 2017 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Tbilisi State Medical University.
Batumi Shota Rustaveli State University
Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Batumi Shota Rustaveli State University
Ivane Javakhishvili Tbilisi State University
On February 7, 2017 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Tbilisi Ivane Javakhishvili State University.