კონკურენციის შესახებ საქართველოს კანონი
ეკონომიკური აგენტების საქართველოს კონკურენციის კანონმდებლობით გათვალისწინებული ძირითადი ვალდებულებები
კონკურენციის შესახებ საქართველოს კანონის მე-7 მუხლის რიგი დებულებების განმარტება ევროკავშირის აღმასრულებელი და სასამართლო პრაქტიკის საფუძველზე
ინდივიდუალური სახელმწიფო დახმარების უმნიშვნელო ოდენობა და სახელმწიფო დახმარების გაცემის ზოგადი წესი
კონკურენციის ტერმინთა განმარტებითი ლექსიკონი
სააგენტოს მიერ მიღებული გადაწყვეტილებების კონკურენტულ გარემოზე ზეგავლენის შეფასებისა და განსახილველად სავალდებულო რეკომენდაციების შესრულების მონიტორინგის შესახებ
"კონკურენციის შესახებ" საქართველოს კანონის მე-10 მუხლზე სააგენტოს მიერ მიღებული გადაწყვეტილებების მიმოხილვა
ვაჭრობაში ანტიდემპინგური ღონისძიების შემოღების მიზნით შესწავლის ორგანოში განცხადების შევსების გზამკვლევი სახელმძღვანელო

Main Obligations of Undertakings Under the Georgian Competition Legislation (Document Available in Georgian Language)
Definition of Provisions of the Article 7 of Georgian Law on Competition, on the basis of EU executive and judicial practice (Document Available in Georgian Language)
On Approving Small Amounts of Individual State Aid and General Procedure for Granting State Aid
Glossary of Competition Terms (Document Available in Georgian Language)
impact assessment on the competitive environment of the decisions made by the Agency and the monitoring of the implementation of mandatory recommendations for consideration (Document Available in Georgian Language)
Review of the decisions made by the Agency on Article 10 of the Law of Georgia on Competition (Document Available in Georgian Language)
Guideline to filling out an application to the examining body for the introduction of anti-dumping measures in trade