დარგობრივი მარეგულირებლები
საქართველოს კონკურენციისა და მომხმარებლის დაცვის სააგენტოსა და საქართველოს ინტელექტუალური საკუთრების ეროვნულ ცენტრს - საქპატენტს შორის, 2024 წლის 20 ნოემბერს, ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახური
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და საქართველოს სტატისტიკის ეროვნულ სამსახურს შორის, 2024 წლის 5 აპრილს, ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახური
კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და შემოსავლების სამსახურს შორის 2022 წლის 7 სექტემბერს ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახური
კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და საგამოძიებო სამსახურს შორის, 2022 წლის 3 მაისს, ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
საქართველოს მედიატორთა ასოციაცია
კონკურენციის ეროვნულ სააგენტოსა და საქართველოს მედიატორთა ასოციაციას შორის, 2021 წლის 28 სექტემბერს, ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობა
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობას შორის, 2020 წლის 4 აპრილს, თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
საქართველოს ბიზნესომბუდსმენი
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და საქართველოს ბიზნესომბუდსმენის აპარატს შორის, 2018 წლის 28 სექტემბერს, ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
სახელმწიფო ენის დეპარტამენტი
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს და სახელმწიფო ენის დეპარტამენტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი, 2018 წლის 24 მაისს, გაფორმდა.
საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციას შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი, 2018 წლის 22 თებერვალს, გაფორმდა.
ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახური
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოსა და ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახურს შორის, 2018 წლის 5 თებერვალს, თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.

Competition Agencies and International Organizations
On March 10, 2025, The Georgian Competition and Consumer Agency and the Ministry of Education, Science, and Youth of Georgia have signed a Memorandum of Cooperation.
National Intellectual Property Center of Georgia – Sakpatenti
On November 20, 2024, a memorandum of cooperation was signed between the Georgian Competition and Consumer Protection Agency and the National Intellectual Property Center of Georgia – Sakpatenti.
National Statistics Office of Georgia
On October 12, 2018 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and National Statistics Office of Georgia.
THE REVENUE SERVICE OF THE MINISTRY OF FINANCE OF GEORGIA
ON SEPTEMBER 7, 2022 MEMORANDUM OF COOPERATION WAS SIGNED BETWEEN THE REVENUE SERVICE OF THE MINISTRY OF FINANCE OF GEORGIA AND THE GEORGIAN NATIONAL COMPETITION AGENCY
INVESTIGATION SERVICE OF THE MINISTRY OF FINANCE OF GEORGIA
ON MAY 3, 2022 MEMORANDUM OF COOPERATION WAS SIGNED BETWEEN THE INVESTIGATION SERVICE OF THE MINISTRY OF FINANCE OF GEORGIA AND THE GEORGIAN NATIONAL COMPETITION AGENCY.
Georgian Association of Mediators
On September 28, 2021 Memorandum of Understanding has been signed between the Georgian National Competition Agency and Mediators Association of Georgia.
Government of Autonomous Republic of Adjara
On April 4, 2020 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Government of Autonomous Republic of Adjara.
Office of the Business Ombudsman of Georgia
On September 28, 2018 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Business Ombudsman.
State Language Department
On May 24, 2018 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and State Language Department.
Georgian Bar Association
On February 22, 2018 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Georgian Bar Association.
Service for Accounting, Reporting and Auditing Supervision
On February 5, 2018 Memorandum of Understanding was signed between the Competition Agency of Georgia and Service for Accounting, Reporting and Auditing Supervision.