გამოიცა კონკურენციის ტერმინთა პირველი ქართული განმარტებითი ლექსიკონი
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს თავმჯდომარე, ირაკლი ლექვინაძე ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიწვევით, სტუდენტებს შეხვდა
23.12.2019
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს თანამშრომლები პოლონეთში სასწავლო ვიზიტით იმყოფებიან
20.12.2019
პარიზში, OECD-ის კონკურენციის გლობალურ ფორუმს საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს დელეგაცია ესწრება
18.12.2019
ქართველი და უცხოელი კოლეგების მონაწილეობით, სახელმწიფო შესყიდვებში შეთანხმებული მოქმედებების პრევენციის შესახებ სემინარი გაიმართა
12.12.2019
ირაკლი ლექვინაძე ავსტრიის კონკურენციის ორგანოს გენერალური დირექტორის მოადგილეს ნატალი ჰარსდორფს შეხვდა
10.12.2019
ფარმაციის პლატფორმის პროექტის პრეზენტაცია და სფეროს რეგულირების ასპექტები
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს თავმჯდომარე, ირაკლი ლექვინაძე ლიეტუვას რესპუბლიკის კონკურენციის საბჭოს თავმჯდომარე, შარუნას კესერაუსკასს შეხვდა
06.12.2019
საერთაშორისო და ადგილობრივი ექსპერტების მონაწილეობით, კონკურენციის შესახებ კანონში შესატან ცვლილებზე გაფართოებული შეხვედრა გაიმართა
01.12.2019
საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს თანამშრომლები თურქეთში გამართულ კონკურენციის ფორუმში მონაწილეობენ

The first Georgian Glossary of Competition Terms has been published
Invited by the Ilia State University, Irakli Lekvinadze, Chairman of Competition Agency of Georgia held a meeting with students
23.12.2019
Representatives of Competition Agency of Georgia are on a study visit to Poland
20.12.2019
The delegation of GCA is participating in the OECD Global Forum on Competition held in Paris
18.12.2019
A seminar on Bid Rigging in state procurement was held with the participation of Georgian and foreign counterparts
12.12.2019
Irakli Lekvinadze held a meeting with Natalie Harsdorf, Deputy Managing Director of the Austrian Competition Authority
10.12.2019
Irakli Lekvinadze, the Chairman of Competition Agency of Georgia held a meeting on pharma market regulation issues
Irakli Lekvinadze, the Chairman of Competition Agency of Georgia held a meeting with the Chairman of the Lithuanian Competition Council, Šarūnas Keserauskas
06.12.2019
International and Local experts participated in the meeting held to discuss draft amendments to the Law of Georgia on Competition