კონკურენციის სააგენტოს ორგანიზებით ბიზნეს ასოციაციების წარმომადგენლებთან მრგვალი მაგიდა გაიმართა
კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ ავსტრიის და სერბეთის კონკურენციის უწყებებთან მემორანდუმები გააფორმა
21.11.2023
საერთაშორისო კონფერენცია "კონკურენცია და მომხმარებლის უფლებების" გრძელდება
17.11.2023
ირაკლი ლექვინაძე: „ჩვენი მიზანია საქართველოში კონკურენციის პოლიტიკის გაძლიერება და მომხმარებლის უფლებების მექანიზმების გაუმჯობესება“
16.11.2023
დამსაქმებელთა ასოციაციის წევრ კომპანიებსა და კონკურენციის ეროვნული სააგენტოს წარმომადგენლებს შორის შეხვედრა გაიმართა
02.11.2023
კონკურენციის ეროვნული სააგენტოს მიერ ანტიდემპინგის საკითხებზე აშშ-ის საელჩოს და CLDP-ის მხარდაჭერით სემინარი მიმდინარეობს
28.06.2023
კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ მოსამართლეებისთვის მომხმარებლის უფლებების დაცვის მიმართულებით შეხვედრა გამართა
23.06.2023
ირაკლი ლექვინაძე დონორ და საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს შეხვდა
20.06.2023
ბათუმში მომხმარებელთა უფლებების კვირეულის დახურვის ღონისძიება გაიმართა
17.03.2023
15 მარტს, მომხმარებელთა უფლებების დაცვის საერთაშორისო დღეს, ექვსი მარეგულირებელი უწყების ორგანიზებით, საქართველოში მომხმარებლის უფლებების დაცვის საერთაშორისო კვირეულის გახსნის ღონისძიება გაიმართა 15.03.2023

The Competition Agency organised a round table with the business association's representatives
The National Competition Agency signed memorandums with the Austrian and Serbian competition authorities
The international conference on "Competition and Consumer Protection" is still in progress
17.11.2023
Irakli Lekvinadze: "Our goal is to strengthen the competition policy in Georgia and improve consumer rights mechanisms"
16.11.2023
A meeting was held between the member companies of the Georgian Employers' Association and the representatives of the National Competition Agency
02.11.2023
With the support of the US Embassy in Georgia and the CLDP, a workshop on Anti-Dumping issues is underway
28.06.2023
The National Competition Agency held a meeting for judges on the protection of consumer rights
23.06.2023
Irakli Lekvinadze met with representatives of donors and international organizations
20.06.2023
The closing event of consumer rights week was held in Batumi
17.03.2023
On March 15, the opening event of the first International Week on the Protection of Consumer Rights was being held in Georgia, organized by the six Regulatory bodies