საქართველოს კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ, შპს „ქართული სადისტრიბუციო მარკეტინგული კომპანიის“ (ს/კ 202282369) და შპს „ლევორს“ (ს/კ 202345426) შორის მოსალოდნელ კონცენტრაციასთან დაკავშირებით შესაბამისი ადმინისტრაციული წარმოება დაიწყო
25.11.2021
საქართველოს კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ, შპს „ჯეოფაიფ“-ის (ს/ნ 404968282) და შპს „სიბელი“-ს (ს/ნ 400178981) კონცენტრაციასთან დაკავშირებით, დაიწყო შესაბამისი ადმინისტრაციული წარმოება
18.11.2021
ირაკლი ლექვინაძე ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის წარმომადგენლებს შეხვდა
16.11.2021
ირაკლი ლექვინაძე - საწვავზე ფასების ზრდა ძირითადად გლობალურ ფაქტორს უკავშირდება, ფასების ცვლილებაში რაიმე არასაბაზრო ფაქტორების გავლენა ნაკლებია
11.11.2021
1tv.ge: ირაკლი ლექვინაძე: ჩვენ მიერ მომზადებული რეკომენდაციების მიზანია მომხმარებლის მიერ მედიკამენტებზე გაწეული დანახარჯების მნიშვნელოვანი შემცირება
10.11.2021
ფარმაცევტული ბაზრის მონიტორინგის შუალედური ანგარიში
09.11.2021
interpressnews.ge: კონკურენციის კანონმდებლობაში განხორციელებული ცვლილებებზე, მიღებულ შედეგებსა და გამოწვევებზე შეხვედრა იმართება

The Georgian National Competition Agency has started the relevant administrative proceedings regarding an alleged concentration between "The Georgian Distribution Marketing Company" Ltd (ID 202282369) and "Levor" Ltd (ID 202345426)
25.11.2021
The National Competition Agency has launched the relevant administrative proceedings regarding the concentration between the two companies “Geopipe” Ltd (ID 404968282) and “Sibeli” Ltd (ID 400178981)
18.11.2021
Irakli Lekvinadze met with the representatives of the World Health Organization (WHO)
16.11.2021
Within the framework of the current monitoring of the auto fuel market, Georgian National Competition Agency has presented the interim report for January-September 2021 to the First Channel, 1TV.
11.11.2021
Irakli Lekvinadze - The purpose of our recommendations is a significant reduction in consumer costs for medicines
10.11.2021
The Interim Report of Pharmaceutical Market Monitoring
09.11.2021
A meeting will be held on the amendments implemented in the competition legislation, the obtained results, and the challenges