საქართველოში 2023 წლის II კვარტალში 6808 კონცენტრაცია დარეგისტრირდა
ამანათების ტრანსპორტირების სექტორში, კონკურენციის ეროვნული სააგენტოს შუამდგომლობა თბილისის საქალაქო სასამართლომ დააკმაყოფილა
21.07.2023
კონკურენციის, კონცენტრაციის, ანტიდემპინგის და მომხმარებლის უფლებების შესახებ განცხადების წარმოდგენა ელექტრონული ხელმოწერითაც არის შესაძლებელი
18.07.2023
მომხმარებლის უფლებების დაცვის მიზნით, კონკურენციის სააგენტომ დროში შეზღუდული შეთავაზების სტანდარტი დაადგინა
14.07.2023
ირაკლი ლექვინაძე ავსტრიელ და გერმანელ კოლეგებს შეხვდა
13.07.2023
„მომხმარებლის უფლებების დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონში ცვლილებები შევიდა
11.07.2023
UNCTAD-ის კონკურენციისა და მომხმარებელთა პოლიტიკის მიმართულების ხელმძღვანელი ნოემბერში დაგეგმილ კონფერენციას განსაკუთრებული სტუმრის სტატუსით ეწვევა
10.07.2023
უცხოელ ექსპერტებთან ერთად კონკურენციის ეროვნული სააგენტოს ადვოკატირების 2023-2025 სტრატეგიის დამუშავება დაიწყო

6808 concentrations were registered in Georgia in the second quarter of 2023
In the parcel transportation sector, the Tbilisi City Court granted the petition of the National Competition Agency
21.07.2023
Submit a statement on competition, concentration, anti-dumping and consumer rights is also possible by electronic signature
18.07.2023
In order to protect consumer rights, the Competition Agency established a standard for limited time offers
14.07.2023
Irakli Lekvinadze met with Austrian and German colleagues
13.07.2023
Amendments have been made to the Law of Georgia on the Protection of Consumer Rights
11.07.2023
Head of the Competition and Consumer Policies Branch at the UNCTAD will visit the conference in November as a special guest
10.07.2023
Together with foreign experts, the development of the 2023-2025 advocacy strategy of the National Competition Agency has started