საქართველოს კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ სათარჯიმნო მომსახურების სფეროში მოქმედი კომპანიების არაკეთილსინდისიერი კონკურენციის ფაქტი დაადგინა
29.12.2021
კონკურენციის ეროვნული სააგენტო - „საქაერონავიგაციის“ მიერ კონკურენციის შეზღუდვის ფაქტი არ დადასტურდა
27.12.2021
კონკურენციის ეროვნული სააგენტოს თანამშრომლები შშმ პირთა უფლებრივი მდგომარეობის თემაზე გამართულ ტრენინგს ესწრებიან
20.12.2021
კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ ორი კომპანიის კონცენტრაციაზე თანხმობა გასცა
კონკურენციის სამართალი და ენერგეტიკა
19.12.2021
commersant.ge: საქართველოში აშშ-ის საელჩოს და CLDP-ის მხარდაჭერით, ფარული გარიგებების გამოვლენის და მათთან ბრძოლის საკითხებზე სემინარი მიმდინარეობს
13.12.2021
საქართველო-ევროკავშირის შორის ასოცირების შესახებ შეთანხმების ფარგლებში, ვაჭრობის საკითხებზე ასოცირების კომიტეტის მე-8 შეხვედრა მიმდინარეობს
09.12.2021
კონკურენციის გლობალური ფორუმის მე-20 საიუბილეო შეხვედრას საქართველოს კონკურენციის ეროვნული სააგენტოს თანამშრომლები ესწრებიან
08.12.2021
კონკურენციის ეროვნულმა სააგენტომ „ქართულ სადისტრიბუციო მარკეტინგულ კომპანიასა“ და „ლევორს“ შორის კონცენტრაციაზე თანხმობა გასცა
07.12.2021
კონკურენციის მხარდაჭერის და განვითარების მიზნით ბაზრის ხუთ მარეგულირებელს შორის შეთანხმების დოკუმენტი გაფორმდა

Georgian National Competition Agency has Determined the Fact of Unfair Competition of the Companies Operating in the Field of Translation Service
29.12.2021
National Competition Agency - restriction of competition by "Sakaeronavigatsia" has not been confirmed
27.12.2021
Employees of the National Competition Agency are attending the training On the Rights of Persons with Disabilities
20.12.2021
The National Competition Agency Approved the Merger of the Two Companies
Competition Law and Energy
19.12.2021
With the support of the US Embassy in Georgia and the CLDP, a Workshop on Identifying and Combatting Bid Rigging is underway
13.12.2021
The 8th meeting of the Association Committee on Trade is holding within the framework of the Georgia-EU Association Agreement
09.12.2021
Representatives of the Georgian National Competition Agency are attending the 20th anniversary meeting of the Global Competition Forum
08.12.2021
National Competition Agency announces consent for the concentration of "Georgian Distribution Marketing Company" and "Levori"
07.12.2021
The Cooperation document has been signed between the five market regulators to support and develop competition